Duben 2014

♦Demi Lovato - můj vzor

18. dubna 2014 v 22:35 | Bex |  rozepsala jsem se...
Asi každý z vás zná americkou herečku a zpěvačku, celým jménem Demetriu Devone Lovato. Demi byla v dětství šikanována, trpěla poruchou přijímu potravy, strávila rok v léčebně a stala se vzorem milionu lidí, nejen teenagerů na celém světě. Její fanoušci se nazývají "lovatics" a já jsem jedním z nich.
Ze začátku jsem na ni neměla žádný názor, neboť jediný film, který jsem s ní viděla byl Camp Rock 1 a já ji znala jen jako Mitchie Torres, ale to se změnilo když jsem viděla první díl "Sonny witch a chance". Demi mi přišla hrozně sympatická a tak jsem ji začala poslouchat, začala jsem ji hledat na internetu, začala jsem se o Demi zajímat a tak jsem se stala "lovaticem".
Demi je mou oblíbenou zpěvačkou, mou oblíbenou herečkou, mou inspirací, Demi Lovato je mým vzorem.
Kdykoliv se cítím špatně, smutně, chci se na všechno vykašlat...stačí mi jen jediná myšlenka na Demi a všechno je rázem pryč. Stay strong - to je tetování Demi. Také jsem si ho chtěla nechat udělat, ale změnila jsem názor. Stačí jedno slovo, čtyři písmena - DEMI. Demi mě naučila, být sama sebou. Ať to stojí, co to stojí.
Bex

Follow me♣

18. dubna 2014 v 14:27 | Bex |  deníček
Na těchto odkazech mě můžete "follownout" :)
TUMBLR - lifeonlyiknow.tumblr.com
INSTAGRAM - instagram.com/elijur_
ASK.FM - ask.fm/askbex1

Bex

ThingOfTheDay #2

15. dubna 2014 v 7:04 | Bex |  thingoftheday
AHOJKY :)
Je tady další příspěvek do rubriky "ThingOfTheDay". Dnes jsem zvolila obrázek s nápisem. Přijde mi to jako dobrý "stěr".


ZATÍM SE LOUČÍM,
Bex

ThingOfTheDay #1

13. dubna 2014 v 13:56 | Bex |  thingoftheday
AHOJKY :)
Takže tohle je první příspěvek do rubriky "ThingOfTheDay" v této rubrice přibide každý jeden nebo dva dny jeden článek, ve kterém bude buď písnička dne, obrázek dne, gif dne, blog dne nebo třeba fotka dne.

Pro dnešek jsem zvolila fotku dvou kelímků kávy ze Starbucks. Já a moje nejlepší kamarádka jsme blázni do Starbucks a hrozně chceme vyzkoušet, jak vůbec chutná kává nebo cokoliv od této firmy, ale bohužel nemáme kde.

ZATÍM SE LOUČÍM,
Bex